در مجموعه

سوالات متداول
ممکن است هر یک از این سوالات برای شما هم بوجود آید، پس می توانید با کلیک روی هر سوال پاسخ آن را مشاهده نمایید:

- نوع بسته بندی محصولات چگونه می باشد؟
- چگونه می توان بدون رفتن به بانک هزینه سفارش را پرداخت کرد؟
-
کیفیت تله سینک چیست؟
-
چرا 24 ساعت از ثبت سفارش گذشته و پیامی برای من نیامده است؟
-
پس از ثبت سفارش چقدر طول می کشد تا بسته ارسال گردد؟
-
آیا می توان بدون عضویت سفارش داد؟
-
فرمت
Blu-ray Rip چیست؟
-
فرمت DivX چیست؟
-
در مورد صدای دالبی دیجیتال و DTS توضیح دهید؟
-
کیفیت انیمیشن های فروشگاه گیزمو بر چه مبنایی اندازه گیری می شود؟
- در صورت درست نبودن آدرس ایمیل ما سفارش انجام می شود؟
-
شماره حساب و شماره 16 رقمی کارت چیست؟
- چرا هزینه پستی در سایت از هزینه درج شده روی پاکت ارسال شده بیشتر است؟
-
در صورت سفارش و خرید عمده چه امتیازاتی در نظر می گیرید؟
-
من شماره رهگیری پیشتاز 20 رقمی را ندارم، از کجا بیاورم؟

نوع بسته بندی محصولات چگونه می باشد؟
تمامی بسته های انیمیشن در پک های مخصوص DVD با جنس مرغوب با جلد یا کاور مخصوص همان انیمیشن می باشد
لازم به ذکر است که پشت CD یا DVD ها هم تصویر رنگی همان انیمیشن چاپ می شود که در بیشتر آنها فروشگاه گیزمو سعی کرده از تصاویر اصلی و انتشار یافته از کمپانی اصلی استفاده نماید.
چگونه می توان بدون رفتن به بانک هزینه سفارش را پرداخت کرد؟
در ابتدا می توانید از روش خرید پستی (روشی که مامور پست مبلغ سفارش را دریافت می نماید) استفاده نمایید!
بهترین راه برای پرداخت وجه، واریز بانکی می باشد، اما به علت اینکه برای عده ای این عمل مشکل است می توانند از طریق انتقال وجه از خود پرداز و یا سایت بانک خودشان به شماره 16 رقمی بانک ملت و ملی فروشگاه گیزمو اقدام نمایند
روش بعدی این است که شما یک کارت شارژ ایرانسل را به مبلغ سفارشتان تهیه کرده و شماره رمز آن را در بخش تماس با ما ثبت نمایید
روش دیگر هم انتقال شارژ ایرانسل به وسیله پیامک می باشد که در سایت ایرانسل توضیح داده شده است.
کیفیت تله سینک چیست؟
کیفیت تله سینک تقریباً مشخصاتی شبیه نوع پرده ای یا Camera دارد با این تفاوت که از یک منبع صدای خارجی ( از یک جک صدا نزدیک اسپیکرها برای اینکه صدای مردم بگوش نرسد ) استفاده میکند، یک منبع صدای مستقیم مانند میکروفن خود دوربین یک منبع صدای خوب نیست و نویز محیط و صدای تماشاچیان میتواند در آن اثرگذار باشد و صدای بوجود آمده مفهوم نخواهد بود. در مورد تصویر تله سینک هم می توان گفت که تله سینک در یک سینمای خالی یا توی اتاقک نمایش توسط یک دوربین حرفه ای (بر روی پایه برای گرفته شدن لرزش دوربین) فیلمبرداری می شود و کیفیت تصویر بهتری نسبت به فیلم های CAM دارد.
چرا 24 ساعت از ثبت سفارش گذشته و پیامی برای من نیامده است؟
در این حالت ممکن است دو مشکل بوجود آمده باشد: اول اینکه ایمیلی که هنگام ثبت سفارش وارد کرده اید اشتباه است
دوم اینکه ممکن است ایمیل شما غیرفعال شده باشد که در اینصورت باید به وبسایت پشتیبانی کننده ایمیلتان رفته و آن را فعال نمایید.
همکاران ما بین 1 تا 24 ساعت حتما ایمیل تغییر وضعیت سفارش (آماده سازی) را برایتان ارسال خواهند کرد.
پس از ثبت سفارش چقدر طول می کشد تا بسته ارسال گردد؟
زمان آماده سازی بستگی به تعداد سفارش دارد، تقریبا بین سه روز تا یک هفته!
آیا می توان بدون عضویت سفارش داد؟
بله، این امکان در فروشگاه گیزمو تعبیه شده است که مشتری بتواند بدون ثبت نام سفارش دهد
البته ثبت نام برای مشتری مزایایی دارد که عبارتند از:
- بهره مند شدن از 5 الی 10 درصد تخفیف ویژه عضویت
- وارد نکردن دوباره آدرس در سفارشات بعدی
- آشنایی بیشتر ما با مشتری ها
- در صورت سفارش بدون عضویت شما باید آدرس و شماره تلفن و مشخصات خود را وارد نمایید، چه بسا اگر همان مشخصات را در فرم ثبت نام وارد نمایید دیگر چیز اضافه ای برای عضویت از شما خواسته نخواهد شد.
فرمت Blu-ray Rip چیست؟
با انتخاب این فرمت در سفارش، یک فایل ویدئویی که بر روی دیسک DVD با پسوند MKV ذخیره شده برای شما ارسال می گردد که این فایل از دیسک Blu-Ray کم حجم شده و بر روی DVD جای گرفته است. در خود این فایل ها معمولا یک یا دو زبان (انگلیسی و ...) به صورت زیرنویس تعبیه شده اند که از فایل جدا نیستند. صدای این فرمت ها معمولا دالبی دیجیتال 7 به 1 و 5 به 1 بوده و در بعضی مواقع DTS می باشند.
دلیل اینکه از خود دیسک های HD و Blu-Ray استفاده نمیشود آن است که این دیسک ها قیمت بالایی دارند و در ایران رایج نشده اند و مشتری برای پخش آن نیز باید دستگاه پخش خریداری نماید.
فرمت DivX چیست؟
فرمت DivX یک نوع فایل ویدئویی فشرده است و در مواردی که تبدیل آن به خوبی انجام گیرد کیفیت آن پایین نخواهد آمد، دلیل رواج این فرمت نیز همان کیفیت بالای آن نسبت به حجم پایین آن است. فرمت دایویکس با پسوند avi مشخص می شود و معمولا دارای صدای Stereo دو کاناله می باشند، فرمت دایویکس را می توان کم حجم تر کرد و تعداد بیشتری فیلم و انیمیشن را در دیسک جای داد. معمولا به آن DVD-Rip هم می گویند که همراه با یک فایل srt برای زیرنویس ارائه می شود.
در مورد صدای دالبی دیجیتال و DTS توضیح دهید؟
به صدایی دالبی دیجیتال می گویند که اولا کانال های صوتی در آن بیش از یک کانال باشد و دوما صدای اجزاء مختلف تصویر از هر یک از کانال ها به صورت مجزا خارج و پخش شود، در این حالت بیننده (شنونده) هر صدایی را از یک طرف سر خود خواهد شنید و تماشای فیلم یا انیمیشن برای او لذتبخش تر خواهد بود، که این کانال های صوتی به ترتیب 2 کاناله و 6 کاناله (5 به 1) و 8 کاناله (7 به 1) می باشند. که رایج ترین آن برای صدای دالبی 5 به 1 می باشد که دارای دو اسپیکر در چپ و راست جلو، یک اسپیکر افقی در وسط جلو، دو اسپیکر در پشت سر و یک ساب ووفر هستند.
صدای DTS نوع جدیدتری از صدای دالبی است که صدا را دور سر نفر بیننده می چرخاند، یعنی اگر DTS دو کاناله هم باشد شنونده صدا را پشت سر خود نیز می شنود، این صدا ها در حرکت ماشین ها، هواپیما ها و یا صداهای ممتد انسان ها محسوس تر خواهند بود.
کیفیت انیمیشن های فروشگاه گیزمو بر چه مبنایی اندازه گیری می شود؟
مبنای اندازه گیری کیفیت انیمیشن های فروشگاه گیزمو بر این اساس است که ابتدا از 1 تا 10 را در نظر میگیریم که عدد 1 یعنی بی کیفیت است و هر چه به 10 نزدیک شود کیفیت آن بالاتر می رود و خود عدد 10 یعنی با کیفیت ترین حالتی که می توان در دیسک ذکر شده ذخیره کرد، ممکن است DVD انیمیشنی نمره 10 را از کیفیت گرفته باشد، این دلیل این نیست که این انیمیشن از نسخه HD هم با کیفیت تر است.
کارتون های قدیمی (تلویزیونی) را از کیفیت 7 بالاتر مشخص نکردیم و اکثر انیمه های ژاپنی کیفیت 9 و 10 را دارا می باشند، البته بیشتر انیمیشن های گیزمو یا 10 هستند یا به 10 نزدیکند.
در صورت درست نبودن آدرس ایمیل ما سفارش انجام می شود؟
بله سفارش انجام می شود، اما مکاتبات دو طرف کمی مشکل خواهد شد، مثلا اطلاعات سفارش و زمان آماده سازی، ارسال، تحویل و ... به ایمیل شما ارسال نخواهد شد. در این حالت اگر شماره تماس شما درست نباشد سفارش انجام نخواهد شد.
شماره حساب و شماره 16 رقمی کارت چیست؟
شماره حساب در بیشتر بانک ها با شماره کارت تفاوت دارد، شماره حساب معمولا برای واریز وجه در خود بانک مورد استفاده قرار می گیرد و شماره 16 رقمی کارت معمولا برای انتقال وجه از کارت های عضو شتاب توسط خود پرداز های بانک ها و یا از طریق اینترنت و ...
چرا هزینه پستی در سایت از هزینه درج شده روی پاکت ارسال شده بیشتر است؟
هزینه درج شده روی پاکتی که به دست شما میرسد هزینه خام پستی می باشد، و مالیات ها و قیمت پاکت و ... به آن اضافه نشده است و بعد از اضافه شدن کارمزد و این عناصر به قیمت توسط خود کارکنان پستی، قیمت کل تقریبا 30 درصد افزایش می یابد.
در صورت سفارش و خرید عمده چه امتیازاتی در نظر می گیرید؟
در سفارش تعداد بالا (عمده) بسته به تعداد آن قیمت ها کاملا متفاوت خواهد بود، قیمت ها از 10 تا 15 درصد کاهش خواهند یافت، همچنین می توان هزینه های قاب و ... را از آنها کسر کرد.
دلیل حذف قاب DVD از سفارشات عمده حجم کمتر برای پست و هزینه پستی کمتر برای مشتری می باشد.
من شماره رهگیری پیشتاز 20 رقمی را ندارم، از کجا بیاورم؟
این شماره 20 رقمی که شرکت پست آن را ابداع کرده است پس از ارسال سفارش به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


در صورتی که سوالات بیشتری دارید در این فرم وارد نمایید

مقایسه

مخفی شودنمایش